Суспільство

За час пандемії 300 тисяч українців знайшли роботу

Работа пандемія

«Від початку пандемії через фонди зайнятості працевлаштовано вже близько 300 тис. людей – у сільському господарстві, у переробній промисловості, у сфері торгівлі. Це можна вважати рухом у напрямку виконання тієї програми до 500 тис.»,- зазначив Петрашко.

За його словами, з початку коронакризи Україна, як і більшість країн, мала істотне зростання кількості безробітних, а пік досяг 520 тисяч. Він підкреслив, що дуже правильним і ефективним було рішення щодо запуску програми по так званому частковому безробіттю, головною метою якого було – не звільняти людей, а переводити на часткову зайнятість, де держава компенсує виплати по зарплаті.

«Саме завдяки цій програмі ми змогли зберегти велику кількість робочих місць. Якщо конкретно, то за цією програмою ми вже здійснили виплати на суму 2,3 млрд грн, тим самим зберігши робочі місця для 370 тис. працівників. Допомогою активно користувалися і ФОПи, які мають найманих працівників»,- наголосив міністр.

Він також додав, що за останні два тижні заявки на участь у програмі зменшилися вдесятеро, а це означає, що люди виходять на повний робочий день.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Суспільство