ЕкономікаНовини

Заробітчан змусять платити податки в Україні за повною ставкою

Заробітчан змусять платити податки в Україні за повною ставкою

Доходи заробітчан оподатковуються за певними правилами. Так, наприклад, в країнах, у яких з Україною підписані міждержавні угоди, ставка становить різницю між 19,5% і місцевим податком (наприклад, у Болгарії цей податок складає  10%, тому: 19,5 – 10 = 9,5%). Про це повідомляє сайт «Brovawy News» з посиланням на BusinessUA.

Отже, якщо людина працює в країні, з якою підписана спеціальна угода, то після повернення в Україну та заповнення декларації, компенсується лише податкова ставка.

Українці, які працюють закордоном нелегально повинні платити податок за повною ставкою – 19,5%. В Україні часто трапляється ситуація, коли заробітчанин не сплачує податки ні в країні, якій працює, ні в Україні. Така ситуація негативно впливає на стан державного бюджету, адже гроші зі сплачених податків йдуть на виплату пенсій, заробітних плат вчителям та лікарям, утримання лікарень та шкіл, тощо.

До речі, грошові міжнародні перекази українців – найбільше джерело поповнення економіки країни іноземною валютою. Так, у 2020 році заробітчани перерахували в Україну приблизно 12, 1 млрд доларів.

Ваша думка про публікацію?

Супер
1
Цікаво
1
Love
0
Таке
0
Треш
1

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Економіка