Світ

Збройний конфлікт між Вірменією та Азербайджаном загострився

Вірменія Азербайджан

Між Вірменією і Азербайджаном всю ніч тривали бойові дії в Нагірному Карабасі. Про це повідомляють прес-служби Міністерства оборони Азербайджану, Вірменії та Нагірно-Карабахської республіки.

При цьому в Міноборони Вірменії спростували інформацію Азербайджанської сторони про загибель 550 вірменських військових. У свою чергу Азербайджанська сторона заявила про  взяття ряду стратегічно важливих висот навколо села Талиш в Нагірному Карабасі.

“Підрозділу азербайджанської армії, просуваючись з висот і вигідних позицій, звільнених від Збройних сил Вірменії, продовжують контрнаступ з метою закріплення досягнутого успіху. Зайнято кілька вигідних висот навколо села Талыш. Противник зазнав великих втрат”, – повідомили в Міноборони Азербайджану.

Нагадаємо, конфлікт між країнами відновилися вранці 27 вересня. До цього бої відбувалися і в липні цього року. Конфлікт між країнами триває вже не одне десятиліття. в період з 1988 року по 12 травня 1994 року між Вірменією і Азербайджаном йшла війна на етнічному ґрунті за контроль над Нагірним Карабахом. Проте, військові зіткнення між країнами не припинилися і після підписання мирного договору.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

You may also like

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

More in:Світ