Суспільство

Зелений туризм – золота жила українських громад

Зелений туризм

У якому б напрямі Ви не подорожували, з півночі на південь або із заходу на схід, Ви неодмінно відмітите багатство природної краси, яка розкидана по території всієї України, будь-то національно значимі заповідники, неосяжні степи або сільські поля, усаджені соняшниками або золотавою пшеницею. Перераховувати всі унікальні природні пам’ятки, на які багата Україна, можна дуже довго, адже її багатства не закінчуються всесвітньо відомими заповідниками і природними парками. Побачивши цю живописну красу, у Вас не залишиться ні краплі сумніву в тому, наскільки перспективний зелений туризм в Україні. І громади можуть заробляти на ньому мільйони. І це цілком реально. Про таке запевнив експерт з розвитку туризму в громадах Сергій Толстіхін. За його словами частиною зеленого туризму можуть бути навіть ферми.

«Це не тільки різні музеї, архітектурні чи історичні пам’ятки. Це і фермери, які можуть проводити різноманітні дегустації чи майстер класи, народні майстри. Всі гравці, які є – всі вони частинки цього туристичного ринку. Громадські організації, а їх є багато в нашій країні, які займаються розвитком зеленого туризму. Співпраця з ними є також бажаним елементом розвитку сільського туризму. Найвища мета – створення кластерних моделей на рівні громади» – запевнив експерт.

Та перед тим, як вступати у гру, Сергій радить, чітко з’ясувати для себе: хто хоче скористатися послугами агросадиби, і що саме ці люди хочуть побачити під час відпочинку в селі. За словами експерта, для створення агросадиби потрібно лише кілька компонентів, 2 з яких вже є у всіх мешканців сільської місцевості – нерухомість і персонал. Але перш за все потрібно оцінити потенціал садиби – які ресурси вона може запропонувати туристам.

«Я їх ділю на зовнішні та внутрішні. Внутрішні ресурси – це ваші особисті ресурси, вашої садиби. Вмієте готувати – у вас є ресурс кухаря. Вмієте проводити майстер класи – у вас є ресурс аніматора. Чи є можливість з’їсти свіжі овочі чи фрукти, взяти участь у сільськогосподарських роботах, чи організовує садиба власні заходи (фестивалі, пленери) – все це ваш внутрішній ресурс. Але є і зовнішні ресурси – це ресурси вашого оточення, вашої громади. Всі культурні пам’ятки культури, архітектури, музеї. Вам потрібно ретельно вивчити що є поряд з вашою садибою, і може навіть створити мапу, або розробити певний веломаршрут. Навіть інші садиби – це ваш зовнішній ресурс. З ними потрібно “запартнеритись” і пропонувати їх як вже свою послугу. Кожна садиба точно не зможе все робити. Хтось робить домашнє пиво, хтось – вино, а хтось виробляє сири. Але ваша садиба вже може пропонувати цю послугу як власну» – каже Сергій.

Розвиток зеленого туризму в нашій країні відбувається ще досить спонтанно. Але Союз просування розвитку зеленого туризму, створений в Україні в 1996 році, проводить інформаційну роботу, і всіляко сприяє, і допомагає в просуванні зеленого туризму в Україні на ринок туристичних послуг. Найактивнішими регіонами, що розвивають зелений туризм на своїй території, сьогодні вважається Закарпатський, Івано-франківський, Вінницький, Київський, Львівський та Полтавський.

Ваша думка про публікацію?

Супер
0
Цікаво
0
Love
0
Таке
0
Треш
0

Також Цікаво

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Більше у:Суспільство